יום ש', א’ בניסן תשע”ח
    דף הבית  
תגובות: 0   צפיות: 4
תגובות: 0   צפיות: 0
 
*
*
* שדה חובה
קוד אימות:
שליחה ומעבר לחיפוש חלק א
 
 
 
 
נתון מדהים!!!הולכים להיפגש? השאלה הראשונה שתשאלו ....כמה פעמים היית נשואה?
את השאלה הזו ,לא ניתן לפספס! קחו בחשבון לשאול את השאלה הנכונה! כמה זמן את גרושה מהפרק הראשון.סקר שנעשה לאחרונה מגלה נתון מדהים, 70% מהנשים שהתגרשו לא יחזיקו מעמד בפרק שלאחריו (אם יהיה כזה) כ-20% החזיקו מעמד בין 7 שנים ל12 שנה ונפרדו (אולי בתוספת ילד עד שלושה )ו10% החזיקו מעמד לאורך זמן רב או עד ההזדקנות .
תגובות: 0   צפיות: 9
מגוון ענק של הצעות נשים במגזר הדתי שבפרק ב' קיימות ברשתות ובאתרי שידוך ,אך ברובן גולשות עשור או יותר באתרים והתוצאות עגומות.
מתוך בדק שנעשה בין אתרי הרשת לנשים גרושות פרק ב' וגם רווקות החופפות לגילאי 40 (רק במגזר הדתי) נמצאות ורשומות שנים רבות ,יש מי מהן שטוב להן כך ,בשונה מהגברים בפרק השני..
תגובות: 0   צפיות: 28
לימודי מקצוע והתבססות כלכלית לרווקים גילאי ה-20 אינם מחסום לקבלת החלטה על נישואין בגיל זה,
יש מי מהרווקים/ות שהחליטו לרכוש מקצוע בונה או להתבסס כלכלית לקראת גיל ה20 , זה טוב וראוי ,אך אם נפל בחלקכם זוגיות הולמת ותקשורת יציבה , אל תהססו להיכנס מתחת לחופה , כדי שלא תופתעו בהמשך בחלומות שלא התגשמו.
תגובות: 0   צפיות: 22
אם את חופפת לגיל ה-50 ואת חושבת שלא מיצית את הפרק הראשון - הבאנו לך מעט מתכונים להצליח ולא ליפול שוב ברשת
כחלק נוסף והמשכו של בנייה זוגית בגילאים שונים , כ70% (בלי הגזמה) נשאו בשנית וגם זה לא האריך ימים, ידוע כשאנו באים בתמימות כרווקים בתחילת דרכנו להקים זוגיות ,הבניה היא שוויונית ואנו בונים מנקודת 0 ,כך שהדרך נטולת אינטרסים, להבדיל בגיל מעבר יש חשש טבעי לאבד מהקיים ויש באמתחתנו מפקחים רבים (ילדים)
תגובות: 0   צפיות: 33
מה המניע לאלפי נשים גרושות בגילאי 50 + שלא הצליחו להגיע לפרק זוגי חדש שנים רבות (במגזר הדתי)
נשים רבות שלקחו יוזמה או אילוץ להתגרש כשגילן מעבר ל45 ומעלה ,לא לקחו בחשבון שטווח הגילאים האלה 50+עד 65 מעטות מאוד הצליחו להגיע ליעד עם בן זוג, ואם הצליחו לא תמיד זה האריך ימים ,ואם האריך ימים ? הוא מתוך ביקורת חברתית , שמא ירכלו מאחורי גבן .
תגובות: 0   צפיות: 26
מחקרים שנעשו מודים: רווקות שנישאות בגיל 30 והלאה , נמצאות ברמת סיכון גבוה לפירוק זוגיות .
אין חדש תחת השמש למחקרים אלו, ישנן מי מהנשים שחופפות לגיל זה וירימו גבה ,הכיצד? היות ואנו עוסקים בתחום הזוגיות כשני עשורים וכן יועצי זיווג בשלבים צעירים ויותר, נעלה כאן מספר נקודות מהניסיון האישי מלבד מחקרים אלו או אחרים.
תגובות: 0   צפיות: 15
הסיבה העיקרית לרווקה שנוגעת בגיל-30 או מעל לגיל ועדין לא ........הוא הגבר בלבד....
ישנה קבוצת נשים ,והיא לא מעטה שגילן חופף ל-30 ואף יותר ,ועדין ממשיכות ללא ייאוש או בדרך לא דרך לעשות עוד השתדלו...ויש מי מהן שששפר מזלה וכל שאיפתה הוא לנחות על הספפה המרופדת לפני קניין הקידושין , ותוכיח לכל ה.... שגם אני הגעתי ליום זה ולא כפי שחשבתן .... "נכון!" זה יום משמח, > אך לא להרבה < שמזלן כנראה להלך לאחרת. אבל העיקר הוא הגבר ששותף בחלקו למצבן של אלו....
תגובות: 2   צפיות: 25
אחד הדברים שלא ידעתם........רק שבוע אחרי החתונה..........איך נדע להישמר מזה?
זה קורה בדרך כלל במגזר הדתי ותורני,(כי שם בדרך כלל שומרי נגיעה>>) כמה ימים אחרי החתונה גילינו שהוא לוקח......באותו יום חזרתי לבית הורי >>>>> גם לי זה קרה ניסינו להיות בזוגיות אך כבר חודש וחצי לא ידעתי למי לפנו.....וכשפניתי באותו יום נפרדנו .
תגובות: 0   צפיות: 36
עומדת להינשא? כדאי שתבדקי אם חמתך עומדת בסטנדרטים לקבלת זוג חדש בביתה.
בעידן לקראת שנות ה-2020 לא מספיק להכיר את בן זוגך החדש, אלא כדאי להשקיע משאבים יותר רציניים למערכת יחסים בינך ובין חמותך , זה ממש לא הזוי!!!!! המציאות מחייבת לנוכח גל היפרדויות בין זוגות צעירים במגזר הדתי והתורני .
תגובות: 1   צפיות: 27
פניה ישירה לשדכני אתר "זיווג הגון בקרוב
* שדה חובה
קוד אימות:
שלח טופס
. . . . . .
תגובות: 0   צפיות: 0