יום ג', יב’ באדר ב' תשע”ט
    דף הבית  
כניסה לחיפוש
תגובות: 0   צפיות: 0
מה שכן אנו נתקלים לאחרונה בבני זוג לא מעטים , שמצאו נוסחה חדשה , כיצד לבנות בניה זוגית חדשה מבלי שחס ושלום אם תיכשל, יישאו איתם צלקות בדומה לפרידה הראשונה ואולי יותר, ומהי עצם השיטה לנוסחה החדשה?
מתוך מגוון ההצעות שנקבל ,הם בעלי תשובה,נשים וגברים, ולפעמים גם אם אנו מבעלי או בעלות התשובה ,נחפוץ לקבל חרדי או דתי מבית.
הולכת האימא,,, ומאיצה את המהירות כדי לצוד את הבחור , ובשיטה מתוחכמת מאוד,, לפתע ניצבת מולו. סלח לי!! יש לי שאלה? א.... סליחה .. מציגה עצמה !! אני עוסקת בשידוך לשם מצווה, וחשבתי אולי להציע לך בנות טובות.. אם תשאיר לי טלפון אשמח לתת לך הצעות ללא תשלום... טוב!! הבחור קצת מופתע מהגברת המופיעה מולו, ומחמת דרכו מגיב ! המספר הוא ..........052. וכך מודה לו וממשיכה חזרה לבת.
ישנו גיל שהכמיהה לחלוק עם בני זוג את חיינו הנו בדרגה גבוהה , ולכל אחד זה שונה ,הן בגיל והן בדרגת הרצון לחלוק את חיינו, וכדי לחלוק את חיינו עם בן/ת זוגנו , אנו צריכים או חייבים לאהוב? או שאנו ככלל בני האדם והרצון נובע משיקולים אחרים שאינם באים מאהבה.
עד כמה אתם מוכנים לדייט? לא לכולם ישנה תשובה - היכולה לתת מענה לשאלה לא פשוטה.
חלק חשוב מאוד בחיינו כשאנו נמצאים בשלבי בחרותנו. -איך ייראו? המשך מהלך חיינו עד 120 שנה,האם באושר ועושר .או הפוך! האם בבריאות איתנה ? או הפוך! האם צפוי לנו עתיד וורוד? או אחרת, וכן לא פחות הרוח התורנית ,באיזו רמה נהיה?
15:06 (09/11/12) miik nagi
תגובות: -1   צפיות: -1
מספר הרווקים והרווקות תופסת להן תאוצה רבה מאוד ומדאיגה לא רק את ההורים ,אלא גם אותם הרווקים/ות עצמם.
מלפני כשני עשורים אחוז הבנות הרווקות עלה ל-43% עליה משמעותית ביותר לעומת זאת אחוז הבנים הרווקים עלה עד 60% והיא רווחת לגילאי 25-32 ואנו ננסה לשאול ולתת מענים אולי!!. האם הקושי במציאת בן\ת זוג ?האם זה פחד מזוגיות \נישואין?או חוסר רצון להתפשר?האם הלחץ החברתי כבר אינו (מצד ההורים והסביבה) משפיע על המוטיבציה שלנו להתמסד?האם אחוז הגירושין משפיע על הרצון שלנו להתמסד ?( אחוז הגירושין עומד על 26% בישראל)האם מוסד הנישואין הוא גורם מרתיע רבים מלקחת אחריות זוגית ושינוי משמעותי בחיי השניים. ואולי הפחד מהינתקות מהתא המשפחתי הילדותי. (או מעמד ותפקיד האישה בחברה, ? ובמגזר הדתי שינו עמדה לכיוון יותר מתון? לכיוון פתוח יותר?
12:19 (20/03/14) miik nagi
תגובות: -1   צפיות: -1
שידוכים לדתיים אמרנו?- לאחרונה נתן מענה אחד מגדולי הדור ,לשאלה של אישה,למה בדורנו היום יש הרבה רווקות שלא נשואות ולא מוצאות את זיווגן?, גם בחוגים החרדים.
חיפוש זיווג במקום הנכון
אם תדע על החסרונות והיתרונות שלך לפני שאתה מפליג אתה לא תהיה מופתע בדרך
המפגש הראשון לא תמיד בטוח
תן לשני להתרגל אליך כדי שיתר המפגשים יהיו יותר מעניינים להחלטות עתידיות
המפגש השני תמיד מתוך רצון של השניים
אל תכפה מפגש נוסף ללא רצון של השני.
תגובות: -1   צפיות: -1
מתוך מגוון ההצעות שנקבל ,הם בעלי תשובה,נשים וגברים, ולפעמים גם אם אנו מבעלי או בעלות התשובה ,נחפוץ לקבל חרדי או דתי מבית.
בעמוקה על ציון יונתן בן עוזיאל היו יותר נשים רווקות וגם גרושות המייחלות לקבל את הזיווג שעדין מתמהמה מלהגיע, אבל העין משכה יותר לחגית שהייתה מרוכזת בפינה צדדית קצת הרחק מהציון ,וספרון קטן בידה, שניות מספר- עיניה בספר!! ולחילופין- לעבר הרקיע, כך יותר ממחצית השעה.
כולנו רוצים להינשא , אבל מחפשים משהו טוב או טוב מאוד, מבחינה כלכלית או שנהיה יפים מאוד,ולפי מצב נתון זה נאבד את הזיווג האמיתי שיועד עבורנו,ומשהו אחר יזכה בו, מה שכן אנו בני אברהם ושרה זרע קדושים ועם נבחר, כך שנחפש לנו שידוך התואם לפי מידותינו ולא רמות כלכליות ויופי.
בין שידוכים לדתיים,- שואלת רחלי!!, יש לי חברה שכנה טובה מאוד בת 37, ואנו כאחיות - ומאוד תמוה בעיניי, למרות שהיא עם חמישה ילדים בני 17-5 וסך הכל הייתה גרושה כשנה ומשהו, ואני עם ילד ובגילה לערך ,גרושה 4 שנים , ועדיין לא נשואה ??
את התשובה אולי תצליחו להבין - בסוף!!! אבל עד שתקראו ותגיעו לסוף הכתבה, ישנה הצעה ראשונית: אילו ידעתם להשחיל את החוט לראש המחט ? הייתה נשמרת יותר ,ולא היה צורך לחפש אותה בערימת...... לפעמים כדאי להידקר מהמחט תוך כדי תפירת הבגד , ולא ממחט - שהייתה בערימת ....
קרא עוד...
מה הקשר? בין "תארים אקדמיים"- "לרווקות מאוחרת". מסתבר שהרווקים הדתיים (תורניים) לא כל כך מתלהבים להיכנס לחופה עם רווקות קרייריסטיות שפנו לתחום משפטים ,רפואה ,וכדומה....."הכרויות לדתיים"...המשך,,,
המשך
 
כך קרה שדמות תורנית הפכה את ישראלה ישראל (שם בדוי) כבת 30+לערך לבת ערובה, בניסיון ללמד אותה "איך ללכוד גברים" - והיא סיימה את הערב בדמעות. רוצים לסייע? פשוט תכירו לרווקים מישהו שווה
 
 
לפעמים זה ממש כואב להעלות נושא רגיש,ואפילו לזרות מעט מלח על הפצע שבלב הרך !, אבל יש לצערנו רבות בנות בחוג החרדי שחשות זאת על בשרן, ולא נותן מנוח מהמחשבה של "מתי זה יבוא" ,ומה לא עשו? תפילות!,קברי צדיקים!,סגולות!,בר כת רבנים!, והכל שזה כבר יבוא , ושהאש הצולבת תיפסק לתמיד.
 
 
מגוון רחב של הצעות לגילאי 45+ 50+ לכל רמות השכלה בכל גווני החוגים דתיים,
קרא עוד...