יום ג', יב’ באדר ב' תשע”ט
    דף הבית  
תגובות: -1   צפיות: -1
למירי מלאו 26 שנה, ואוו... הפרק השני. מה הסיכויים? האימא קובעת! עד כמה נכון? פניתי לשדכן! ומה עכשיו? גיל הנישואין לאישה כיום, הוא!
צעדים לפגישה ראשונה. אני רווקה וטוב לי היום. רוצה אישה טובה! התנאי!!! "גבר טוב" תמיד תפוס. למה? הצלחה במפגשים?=ללא מסכות.
מתקון למפגש ראשון כושל..... הקושי שבשידוך במגזר הדתי.. יש מפגש? כמה את/ה מוכן/ה? הכתובת לשינוי סטטוס מרווקים. החלום שנגוז מלהיות אימא.
בעל תשובה? מה הכדאיות? קו מחשבה לגבר לפני החלטה.... עד כמה כוחה של "ההשתדלות" מה עשית עד היום לקבלת זיווג? הסגולה והמזל ביום שנולדתם>> הוא......
יש לך נתונים יפים לזיווג? לא תמיד זה עוזר. נסה לזהות את עצמך>>מול האישה שאתה דורש. טבעת על תנאי השפעת הממון - לעיטים גורם משפיע בחיבור הזיווג שניים <שהם –למעשה> אחד.
נזקקות יתר לבן זוג בפרק שאחרי הפרידה הקשה יש פגישות^ יש הצעות^ אבל! "אין תוצאות" הגדרת המילה<אהבה > בעיניים בוחנות. בני 40 ועדיין פנויים. מה הסיבה? סיפור יומי >> גבר!! אל תישאר לבד..
להיות שדכן היום> צריך להיות גם פסיכולוג עם 5 ילדים והשידוך צלח עם חדש שידוכים בזווית ראיה אחרת תהיה פגישה שנייה? או שהראשונה היא אחרונה. שידוכים בעידן האלף הראשון
חיפוש פרק שני ללא מכאובים מיותרים . . . .
. . . . . .
תגובות: -1   צפיות: -1
תגובות: -1   צפיות: -1